3.Uluslararası Kemer Fotoğraf Yarışması Sonuçları

http://ketav.org/index.php?goto=icerik&cat_idx=17

Vakfımız tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Uluslararası Kemer Fotoğraf Yarışmasının jüri toplantısı Beldibi Mahallesinde bulunan Paloma Foresta Hotel’de düzenlendi.
Yarışmanın jürisinde KETAV Başkanımız Volkan Yorulmaz, Yönetim Kurulu üyelerimiz Aziz Dinçer, Ayhan Çakıcı, Erkut Öztürk, Aydın Aytuğ ve Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Başkanı Doç. Dr. Hakan Öniz katıldı.


Yarışmada 1’inciliği Pelin Bilgiç’in Kemer fotoğrafı kazanırken, 2’inciliği Meriç Aktar’ın Phaselis’te aşk isimli fotoğrafı ve 3’üncülüğü ise Feride Alemdaroğlu’nun Göynük Kanyonu fotoğrafı kazandı. Yarışmayı kazananlara Kemer’de tatil ödülü verildi.


Jüri toplantısı ardından konuşan KETAV Başkanımız Volkan Yorulmaz, “Etkinliğimizi düzenlememizdeki amacımız profesyonel ya da amatör ayrımı yapmadan herkesin katılabileceği kendi objektiflerinden bize Kemeri anlatmaları bu bölgeyi yaşamış bir tatilcinin objektifinden çıkan görseller ile Kemeri anlatmak istiyoruz. Değerli Katılımları için tüm yarışmacılara teşekkür ederiz” dedi.