Başvuru Formu

Phaselis Festivalleri


13.Phaselis Festivali 22-26 Eylül 2023
phaselis


12. Phaselis Festivali 19-24 Eylül 2022


Gülsin Onay: Piano

Sanat Deliorman(Solist) & Baturay Yarkın (Piano) ve Murat Süngü (Çello)

Tevfik Rodos(Solist), Burcu Hancı(Solist), Cihat Aşkın(Keman), Metin Kiper(Piyano)

 

Pandemi nedeniyle 2 yıl festival yapılamadı bu yıl 12. Festivali Phaselis Antik Kentinde gerçekleştirmek için Sponsorluk görüşmelerine Vakfımız başlamıştır.12phaselisfestivali.pdf


11. Phaselis Festivali


10.Phaselis Sanat Etkinlikleri Başlıyor.


Müziğin ve dansın eşsiz büyüsü, Phaselis’in 2000 yıllık tarihi atmosferinde yeniden canlanıyor. Eski Çağ’ın ünlü liman kenti Phaselis’te ruhunuza dokunacak birbirinden etkileyici müzikler eşliğinde zamanda yolculuk yapmaya şimdiden hazır olun. Müziğin iyileştirici gücünü, doğu ve batı kültürü üzerinde hissedeceğiniz Phaselis Festivali, bu yıl 10. kez sanatseverlerle buluşacak. Renkli bir müzikal yelpazeyle sanatseverlerin karşısına çıkacak olan festival, 09 - 14 Eylül 2019 tarihleri arasında Phaselis’in eşsiz atmosferi eşliğinde gerçekleştirilecek.

Tarihin, müzikle canlanmasına şahit olmak isterseniz eğer sizleri 10. Phaselis Festivali’nde bu ölümsüz ana şahit olmaya bekliyoruz.

Detaylı bilgi için https://www.phaselisfestivali.com/ ziyaret edin.

8.Phaselis Festivali 9 – 14 Eylül 2014


Phaselis Antik Tiyatro’da Sanat,Severleriyle Buluşuyor

Kemer Phaselis Antik Tiyatro’da bu yıl 8.’si düzenlenecek olan Phaselis Sanat Etkinliği,  9-14 Eylül tarihleri arasında Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) organizasyonu, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğü ve Kemer Belediyesi ana sponsorluğu ve Maxx Royal Kemer , Martı Myra Tatil Köyü ve Ulusoy Kemer Holiday Club Sponsorluğunda gerçekleşecek.

Sanatseverleri,2000 yıllık tarihî atmosferde geçmişten günümüze müziğin ve dansın büyüsüyle buluşturacak olan Phaselis Sanat Etkinliği,9 Eylül’deİzmir Barok Grubu konseri ile açılış yapacak.İzmir Barok Grubu, “16. yüzyıldan 18. yüzyılın ilk yarısına Avrupa ve Osmanlı Saray Müzikleri” konseri ile sanatseverlere aynı dönemin iki farklı kültürünün müziklerini sunacak.

10 - 11 Eylültarihlerinde isesanatseverler,“Lycia GuitarDays”konser programı kapsamında, gitar tellerinden dökülen notalarla buluşacak.10 Eylül’de CecilioPerera, RoberoAussel, RicardoMoyano&ElisDubas sahne alırken, 11 Eylül’de Çağatay Azat, Frank Bungarten, Begüm Uğur Boyancı& Kadir Yılmaz sahne alacak.

13 Eylül gecesi “ Endülüs'ten Anadolu’ya” konser ve dans gösterisi kapsamında,sanatseverler Mavi & Siyah Flamenko Topluluğu ile birliktedünyaca ünlü dansçı David Perez‘izleme imkânı bulacaklar. Flamenko ve Türk ezgilerinin sentezi olan dans ve müzik sunumu izleyenlerde hoş anılar bırakacak.

8.Phaselis Sanat Etkinliği’nin 14 Eylül kapanış gecesinde ise “Boğaziçi Caz Korosu”, sanatseverleri caz müziğinin büyülü dünyası ile buluşturacak. Bu güzel konser ile kapanış yapacak olan etkinlik, kültür ve sanata katkı sağlamanın yanı sıra, Kemer yöresi tanıtımı ve Türk turizmi için de oldukça önem taşıyor.

Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Volkan Yorulmaz yaptığı açıklamada, “ 9 - 14 Eylül tarihlerinde 8. Phaselis Sanat Etkinlikleri ile Phaselis Antik Tiyatrosu’ nun kapılarını sanatseverlere yeniden açmanın heyecanı içindeyiz. Bu güzel organizasyon çerçevesinde kültür ve sanat başta olmak üzere Kemer yöresine ve Türk turizmine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda 8. Phaselis Sanat Etkinliğine öncülük yapan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve ana sponsorumuz Kemer Belediyesi başta olmak üzere tüm sponsorlarımıza teşekkür ederiz. Değerli sanatseverleri 9-14 Eylül tarihlerinde 8.Phaselis Sanat Etkinliğinde ağırlamaktan gurur ve mutluluk duyacağız.” dedi.

 

Etkinlik Sponsorları:
T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kemer Belediyesi, Martı Myra, MaxxRoyal,Tez Tur, Aiti, Holiday Clup Kemer, AnexTour, Clup Phaselis, Pegas, Odeon, Olimpos Teleferik, RoseHotels, Majesty, PalomaHotels, Global Güvenlik, Araajans, Migros Antalya, Tekirova, Akka, Barut Hotels, SeaGull

7.Phaselis Festivali 9 – 15 Eylül 2013


9 Eylül 2013 : Borusan Quartet

11 Eylül 2013 : Sema Töreni Mevader Sema Topluluğu

13 Eylül 2013 : Cafe TANGO Dünya ve Türk Tangolarından örnekler ve sahnede tango..

15 Eylül 2013 : Kerem Görsev Chamber jazz Project

 

6.Phaselis Festivali


Program

9 Eylül 2012 / Pazar

“3 Soprano 3 Bas”

Soprano: Funda Ateşoğlu,Çiğdem Önol,Esin Talınlı
Bas:Tuncay Kurtoğlu,Tevfik Rodos,Zafer Erdaş
Antalya Devlet Opera ve Balesi Orkestrası Şef : Hakan KALKAN

11 Eylül 2012 / Salı

Cengiz ÖZKAN Bağlama Resitali
Yuns’dan Veysele Ozanlarımız ve Türkülerimiz

13 Eylül 2012 / Perşembe

Sema Töreni
MEVADER (Tasavvuf Musikisi ve Mevlevi Kültürünü Araştırma Derneği)

15 Eylül 2012 / Cumartesi

İncesaz Konseri
“Mazi Kalbimde”

Not : Konserler Phaselis Antik Kentinde gerçekleşecektir. Başlama Saati: 21.006kpk.pdf


5. Phaselis Festivali


  2-9 Eylül 2007

Phaselis Sanat Etkinlikleri’nin bu yıl beşincisini düzenliyoruz. Doğal ve tarihi zenginliği ile öne çıkan Antalya Kemer Bölgesi’ndeki konuklarımızı, bu yıl da dünyanın her yerinden gelen sanatçılarla buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Müziğin dünyadaki en önemli ortak dil olmasından yola çıkarak, farklı kültür ve coğrafyalardan gelen herkesi, bir zamanlar Büyük İskender’in de konakladığı 2000 yıllık Phaselis Antik Kenti’nin büyülü ortamında bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

Bu etkinliğin gerçekleşmesinde değerli destekleri için bütün sponsorlarımıza çok teşekkür ediyor, yeni festivallerde buluşmak üzere hepinize iyi seyirler diliyoruz.

Festival Programı

2 Eylül 2007 İdil Biret & Eskişehir B. B. Senfoni Orkestrası
Solist: İdil Biret / Piyanist
Şef: İbrahim Yazıcı Detaylar için tıklayınız!
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası

Program:
Figaro'nun Düğünü Operası Uvertürü K.492
J.S. Bach Piyano Konçertosu No.1 Re minör
W.A. Mozart Senfoni No.40 sol minör
Molto Allegro / Andante / Menuetto: Allegretto / Allegro assai

Sponsor:

3 Eylül 2007 Sema Gösterisi
Çağdaş Mevlâna Aşıkları Topluluğu
Program:
I. Bölüm : Tasavvuf Müziği Konseri
II. Bölüm : Semâ Töreni
Sponsor:
 
ve  

 

5 Eylül 2007 Sabahat Akkiraz & Cem Yıldız
"Etnik müziğin en iyi kadın sesi kabul edilen ve dünyanın birçok ülkesinde konserler vererek halk müziğimizi kitlelere ulaştıran Sabahat Akkiraz ile son dönemlerde Modern Aşık olarak tanımlanan, İmkansız Aşk’ın besteci ve yorumcusu Cem Yıldız geniş repertuarları ve sevilen halk türküleri ile ilk kez aynı sahneyi paylaşıyorlar."

Sponsor:                 

 

 

7 Eylül 2007 Sibel Köse & Passiflora Jazz Band 

"Passiflora ve Sibel Köse"- Passiflora’nın bünyesine Türkiye’nin en iyi kadın caz vokalistini de dahil etmesiyle şekillenmiş çalışması. Samimi ve insanın içini ısıtan sesiyle Sibel Köse Passiflora’nın performansına eşsiz bir renk katıyor...

Sponsor:  

 

9 Eylül 2007 Nilüfer
Türk pop müzik dünyasının en iyi yorumcularından biri kabul edilen ve mükemmel sesiyle milyonları kendine hayran bırakan Nilüfer 9 eylül gecesi Phaselis Festivali’nin finalinde Antalyalılarla buluşuyor.

Sponsor:              

 

 

Sponsorlar

Festival Ana Sponsorları    

Konaklama Sponsorları                       


Basın Sponsorları              


Diğer Sponsorlar               

 

 

4. Phaselis Festivali


   1-7 Eylül 2006

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Phaselis Sanat Etkinlikleri 1 - 7 Eylül 2006 tarihleri arasında gerçekleşiyor. KETAV ve KETOB (Kemer Yöresi Tanıtma Vakfı ve Kemer Turistik Otelciler Birliği) öncülüğünde yapılacak etkinliklerin ana sponsoru ise; Martı Otel İşletmeleri AŞ.

M.Ö. VII. yüzyılda kurulan, Büyük İskender'in Pers işgalinden kurtardığı Phaselis Antik Kent Tiyatrosu'nda gerçekleşecek olan festival bu yıl da çok özel konserlere ev sahipliği yapacak.

Klasik müzikten, World Music ve Caz'a, Osmanlı'dan Anadolu'ya farklı kültürlerin müziklerinden örneklerin sergileneceği festivalin açılışı, 1 Eylül akşamı "Yıldızlar Altında Mozart" konseriyle başlıyor. Ünlü besteci Mozart'ın 250. Doğum Yılı kutlamaları çerçevesinde gerçekleşecek konserde, Işın Metin yönetimindeki Bilkent Senfoni Orkestrası, ünlü piyanist Gülsin Onay'a eşlik edecek.

Festival'de 3 Eylül akşamı Tasavvuf Musikisi Mevlevi Kültürünü Araştırma Derneği İcra Heyeti ve Sema Topluluğu sahne alacak. Konya'dan gelen topluluk mevlevi müziğinden örnekler verecek ve bir sema ritüeli gerçekleştirecek.

5 Eylül akşamı, Pavarotti'nin öğrencisi olan dünyaca ünlü tenorumuz Hakan Aysev'e Akdeniz Oda Korosu eşlik edecek. Festivalde bu yıl da müzikseverlere ünlü operalar, müzikallerden sevilen aryalar, napoliten şarkılar ve türkülerin yer aldığı zengin bir program sunulacak.

Osmanlı'dan Caz'a, Batı Müziğin'den Türkülere Hijazz / Hicaz topluluğu 4. Phaselis Sanat Etkinlikleri, 7 Eylül Perşembe akşamı Türkiye'nin en ünlü müzisyenlerinin bir araya geldiği ve bu yıl İstanbul Caz Festivali'nin açılış konserinde sahne alan "Hijazz / Hicaz" topluluğunun konseriyle sona erecek. Hiijazz / Hicaz projesinde; Alper Berksü, Ercan Irmak, Şenol Filiz, Birol Yayla, Levent Altındağ, Şenova Ülker, Taner Sayacıoğlu, Ercüment Ateş, Engin Gürkey, Volkan Öktem, Eylem Pelit, Artun Sürmeli, Ayla Berksü, Fatmagül Keşkek yer alıyor. Osmanlı Saray Müziği'den Caz'a, Batı Müziği'nden Anadolu Türkülerine çok özel bir repertuar ile seyirci karşısında olacak topluluğa; Türk Halk Müziği'nin güçlü yorumcusu Sabahat Akkiraz türküleri ile renk katacak.

4. Phaselis Sanat Etkinlikleri kapsamında saat 21:00'da başlayacak tüm konserlerin biletleri Phaselis Antik Tiyatrosu, Olympos, Çıralı Karakuş Restorant, Adrasan'daki bilet gişeleri, Antalya Müzesi, Kemer Pamfilya Turizm, Migros, Kemer Park Marina ofisinden temin edilebilecek. 4. Phaselis Sanat Etkinlikleri'yle ilgili detaylı bilgiye 0242 814 59 11 Numaralı telefondan veya www.ketav.org internet adresinden ulaşılabiliyor.

Festival Programı

1 Eylül 2006 Yıldızlar Altında Mozart
Solist: Gülsin Onay / Piyanist
Türkiyenin en iyi orkestralarından biri olan Bilkent Senfoni Orkestrası Amerika'dan Japonya'ya, Afrika'dan Uzak Doğu'ya kadar dünyanın 77 ülkesinde konserler veren Devlet Sanatçısı piyanist Gülsin Onay'a eşlik edecek.

Program:
W.A. Mozart | Piyano Konçertosu Nr.12, La majör, KV.414
W.A. Mozart | Senfoni Nr.36, Do majör, KV.425 "Linz".

Sponsor:

 

3 Eylül 2006 Sema Gösterisi
MEVADER - Tasavvuf Musikisi Mevlevi Kültürünü Araştırma Derneği İcra Heyeti ve Sema Topluluğu
Avrupa, Amerika, Uzakdoğu ve Japonya'da temsiller veren topluluğun etkinliklerin ilk bölümü ilahilerden ikinci bölümü ile sema ayininden oluşmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda da büyük ilgi çeken, her yıl Konya'ya binlerce turisti taşıyan bu özel ritüel, Phaselis Antik Kentinin mistik atmosferinde izleyicilere sunuluyor.

Sponsor:

  ve 

 

 

5 Eylül 2006 Akdeniz Oda Korosu ve Hakan Aysev
Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından oluşan Akdeniz Oda Korosu 42 kişiden oluşmaktadır. Koro, klasik koro edebiyatının önde gelen eserlerinin yanında halk türküleri, pop caz ve müzikallerden oluşan geniş bir repertuar sunuyor.

Dünyanın en büyük operalarında temsiller veren, ünlü tenor Pavorotti'nin öğrencisi olan Hakan Aysev Akdeniz Oda Korosu'nun konuk sanatçısı olarak sahne alıyor. İtalya, Amerika, Arjantin, İspanya, Hollanda gibi dünyanın en önemli sahnelerinde konserler veren, albümler yapan Hakan Aysev'in ikinci CD'si "İnci Avcıları" Ekim ayında çıkacak.

Sponsor:

7 Eylül 2006 Hi Jazz / Hicaz Projesi
Bu yıl İstanbul Açık Hava Tiyatrosu'nda, İstanbul Caz Festivali'nin açılışını yapan topluluk Dede Efendi'den Vivaldi'ye, halk türkülerinden kendi bestelerine uzanan zengin ve renkli bir repertuar sunuyor. Gruba konuk sanatçı olarak Sabahat Akkiraz eşlik edecektir. Her biri birbirinden ünlü isimlerden oluşan grupta;
Ercan Irmak (ney),
Alper Berksü (piyano),
Ayla Berksü (solist),
Birol Yayla (tambur, akustik gitar),
Şenol Filiz (ney),
Cem Erman (perküsyon),
Volkan Öktem (davul),
Eylem Pelit (bass),
Ercüment Ateş (elektrik gitar),
Şenova Ülker (trompet),
Levent Altındağ (saksafon),
Taner Sayacıoğlu (kanun),
Artun Sürmeli (piyano),
Aycan Teztel (trombon) ve Yaylı Grubu
yer alıyor.

Sponsor:

Basın Sponsorları         

 

3. Phaselis Festivali


3. Phaselis Festivali
1-7 Eylül 2005

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve 1 - 7 Eylül 2005 tarihleri arasında yapılacak olan Phaselis Sanat Etkinlikleri'nde seyirciler müziğe doyacak...

KETAV (Kemer Yöresi Tanıtma Vakfı), KETOB (Kemer Turistik Otelciler Birliği) ve Martı Otelleri öncülüğünde gerçekleşecek Phaselis Sanat Etkinlikleri'nde izleyiciler klasik müzikten geleneksele, gelenekselden etnik - elektroniğe, müziğin farklı alanlarından örnekler dinleyecek.

Phaselis Sanat Etkinlikleri 1 Eylül'de başlayacak… Festival'in açılışını, Şef Rengim Gökmen yönetimindeki 9 Eylül Üniversitesi Senfoni Orkestrası yapacak. Orkestraya solistler Aydın Uştuk, Ayhan Uştuk ve Burcu Kılıç'a eşlik edecek… Programda sevilen opera ve müzikallerden eserler yer alacak.

3 Eylül'de Çağdaş Mevlana Aşıkları Topluluğu'nun "Sema Gösterisi" gerçekleşecek… İstanbul Galata Mevlevihanesi'nde her ay yaptıkları gösterilerle büyük ilgi gören topluluk, turistlerin sadece İstanbul ve Konya'da görebilecekleri bu özel töreni Phaselis'de seyircilere sunacak. İlk 20 dakikası Tasavvuf Müziği'nden örnekleri kapsayan programda, kadın ve erkek Mevleviler renkli kostümleriyle sema yapacak.

5 Eylül'de Moskova'dan gelen Hermitage Solistleri Topluluğu The Washington Post gazetesinin birinci sınıf bir müzisyen olarak nitelendirdiği ve "Türkiye bu sanatçıya Milli bir servet olarak sahip çıkmalı" dediği arp sanatçısı Şirin Pancaroğlu'na eşlik edecek. Pancaroğlu, geçtiğimiz Haziran ayında üçüncü albümü "Barokarp"ı çıkarmış ve albümü dinleyicilerden büyük ilgi görmüştü. Konserde Handel, Debussy ve Mozart'ın eserleri seslendirilecek.

Phaselis Sanat Etkinlikleri'nin 7 Eylül'deki kapanış konserini ise Mercan Dede gerçekleştirecek. Mercan Dede dünyada ve Türkiye'de büyük bir ilgiyle karşılanan projesini bu kez genişletilmiş kadrosu ve yeniliklerle tarihi tiyatronun büyüleyici atmosferinde sunacak.

Phaselis Sanat Etkinlikleri kapsamındaki konserlere, ana sponsor olarak Martı Hotels & Marinas; gösteri sponsoru olarak ise Corinthia Club Hotel Tekirova, Joy Group, Club Phaselis, Kemer Resort, Club Salima ve Renaissance Antalya Beach Resort & SPA, katılıyor. Etkinliğin basın sponsoru Hürriyet ve ETV. Etkinlikte ayrıca, Limra Limak International Hotels & Resorts, WOW Resort Hotels, Champion Tatil Köyü, Atlas Jet, Ak-ka Hotels Alinda Beach, Turtess, Most Travel, İstmar Turizm, ETS, Ecolab, Akay Travel, sponsor oluyor. Türkiye'de yaz aylarında yapılan sayılı müzik etkinlikleri arasında yer alan; bölgede turizmine önemli katkılar sağlayan etkinliğin, çok sayıda yerli ve yabancı turist tarafından izlenmesi bekleniyor…

Festival Programı

1 Eylül 2005 Dokuz Eylül Senfoni Orkestrası Detaylar için tıklayınız!
Şef: Rengim Gökmen
Solistler: Aydın Uştuk Detaylar için tıklayınız! Burcu Kılıç Detaylar için tıklayınız! Ayhan Uştuk

3 Eylül 2005 Çağdaş Mevlâna Aşıkları Topluluğu Detaylar için tıklayınız!

5 Eylül 2005 Hermitage Solistler Topluluğu Detaylar için tıklayınız! & Şirin Pancaroğlu Detaylar için tıklayınız!
Şef: Alexey Utkin Detaylar için tıklayınız!

7 Eylül 2004 Mercan Dede Detaylar için tıklayınız!

 

2. Phaselis Festivali


     7-14 Eylül 2004

Tarihle günümüz arasında müzik ekseninde bir köprü kurmayı amaçlayan Phaselis Sanat Etkinlikleri'nin ikincisi 7-14 Eylül 2004 tarihleri arasında Phaselis Antik Tiyatrosu'nda gerçekleşti. 2000 yıllık bir geçmişe sahip olan antik tiyatro bu yıl Türkiye'den ve yurt dışından ünlü sanatçılara ev sahipliği yaptı.

2. Phaselis Sanat Etkinlikleri klasik müzikten Tasavvuf Müziği'ne, Sema töreninden Rus halk şarkılarına uzanan çeşitliliği ile hem yerli ve yabancı turistlerin hem de bölge halkından büyük ilgi gördü.

Phaselis Sanat Etkinlikleri'nin temel amacı da zaten Antalya, Tekirova, Kemer, Beldibi, Göynük'te kültürel bir hareketlenme yaratabilmek. Bölgenin turizm açısından ne kadar önemli olduğunu düşünürsek; Türkiye'yi yurt dışında da temsil edebilecek geleneksel bir müzik festivali yaratmak.

Festivalin açılışını şef Rengim Gökmen yönetimindeki Antalya Senfoni Orkestrası gerçekleştirdi. Orkestra 70 kişilik kadrosuyla ünlü opera ve müzikallerden sevilen ayraları seslendirdiği konserde, Ankara Devlet Opera ve Balesi solistlerinden İhsan Ekber (tenor) ve Nilgün Akkerman (soprano) sahne aldı .

Festivali ikinci gecesinde Yansımalar topluluğu bir konser verdi. 90'lı yılların başında Birol Yayla ve A. Şenol Filiz önderliğinde kurulan Yansımalar geleneksel Türk müziğinden caza uzanan repertuarlarından eski ve yeni besteleri seslendirdi.

2. Phaselis Sanat Etkinlikleri'nin bu yılki bir başka konuğu ise Moskova'nın önde gelen topluluklarından Moskova Balalayka Dörtlüsü'ydü. 1978 yılında N. Ospinov Rusya Halk Orkestrası Devlet Akademisi solistlerinden kurulan dünyaca ünlü Moskova Balalayka Dörtlüsü ünlü Rus bas Vlaimir Gerc eşliğinde Rus halk türküleri, romanslar, eski valslerle birlike çağdaş Rus bestecilerinin eserleri ve Dr. Jivago filminin müziklerini de seslendirdi. Konserde topluluğa 4 kişilik Halk Dansları grubu eşlik etti.

Festivalde; 10 yılı aşkın bir süredir İstanbul Galata Mevlevihanesi'nde Tasavvuf Müziği Konseri ve Sema Töreni icra eden Çağdaş Mevlâna Aşıkları Topluluğu'da bir gösteri sahneledi. Çağdaş Mevlâna Aşıkları Topluluğu özellikle kadın ve erkek semazenlerden oluşan genç kadrosuyla dikkat çekiyor.

2. Phaselis Sanat Etkinlikleri'nin kapanış konserini şef Cem Mansur yönetimindeki Akbank Oda Orkestrası gerçekleştirdi. Daha önce Paris, Nemrut, Mardin gibi özel mekanlarda verdiği konserlerle İstanbul'un dışında da faaliyet gösteren Orkestra, yine çok özel bir mekan olan Phaselis'de bu kez dünyanın önde gelen flüt sanatçılarından Elena Duran'a eşlik etti.

Festival Programı
7 Eylül 2004 Antalya Devlet Senfoni Orkestrası
Şef: Rengim Gökmen
Solistler: Nilgün Akkerman (soprano) - İhsan Ekber (tenor)

8 Eylül 2004 Yansımalar
(Aziz Şenol Filiz, Birol Yayla, Nezih Yeşilnil, Engin Gürkey, Taner Sayacıoğlu)

9 Eylül 2004 Moskova Balalayka Dörtlüsü
Solist: Vladimir Gerc (bas)

11 Eylül 2004 Çağdaş Mevlâna Aşıkları Topluluğu

14 Eylül 2004 Akbank Oda Orkestrası
Şef: Cem Mansur
Solist: Elena Duran (flüt)

1. Phaselis Festivali


1. Phaselis Festivali
22-26 Eylül 2003

22 Eylül 2003 Gülsin Onay (piyanist)
Şef: Rengin Gökmen
23 Eylül 2003 Anjelika Akbar "Bach A L'Orientale"
24 Eylül 2003 Kerem Görsev Caz Trio
26 Eylül 2003 Hakan Aysev (tenor)
"Ay Işığında Latin ve Napoliten Şarkılar"

 

 

 

Başvuru Formu