KETAV toplantısı yapıldı.


Kemer Tanıtım Vakfı’nın (KETAV) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nın ardından ilk yönetim kurulu toplantısı, KETAV Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında yapıldı.

Göynük Mahallesi’ndeki Ulusoy Otel’de yapılan yapılan toplantıya, Kemer Belediye Başkanı ve KETAV Başkanı Necati Topaloğlu’nun yanı sıra, KETAV Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Toplantıda, KETAV Başkan Yardımcılığı’na Volkan Yorulmaz, Muhasip Üye olarak ise Aydın Aytuğ seçildi.

KETAV’a üye sayısını artırmak için Kemer bölgesi genelinde gerekli çalışmaların yapılması ve Kemer tanıtımı için profesyonel olarak çalışmalar olacağı kararları alındı.

Kemer tanıtımı ve turizmi için bölgede yapılan en önemli organizasyonlardan olan Phaselis Sanat Festivali’nin 10’uncusunun 9-14 Eylül tarihleri arasında yapılma kararı alındı.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı ve KETAV Başkanı Topaloğlu, “Phaselis Sanat Festivali’nin Kemer tanıtımına büyük katkısı var. Bu festivali yaparken antik kentin tarihi dokusunu bozmadan yapmak önemli. İlçeye gelen yerli ve yabancı misafirlerin de bu konudaki olumlu düşüncelerini sizden öğrendik. Festival için elimizden geleni yapacağız.” diye konuştu.